-

marek-natusiewicz

"Korzenie"

Jeśli można uznać, że w kwestii "fundamentów" sprawa została wyjaśniona, to wcześniej przed nimi pojawiaja się "korzenie".

Trwający od ponad 50 lat "ruch imigracyjno-najeźdźczy" na Europę zachodnią, pokazuje, że "korzenie" są mocniejsze od cywilizacji. Na przykład, najpiekniejsze dwie dzielnice Brukseli "wpadły" w szlachetne dłonie jeźdźców Mahometa, którzy rozjechali go cywilizacyjnie, co znaczy jedynie tyle, tutrysta boi się tam wchodzić (o policji nie wspominając)... Teraz kolejna dzielnica zamieniana jest w Afrykę.

Z nam bliższych geograficznie stref proponuję zapoznać się z "postempem" cywilizacyjnym na Słowacji w Koszycach w wykonaniu Cyganów Taborowych... 

Dawniej było to SBeckie osiedle. I dawniej ci obecni "tfurcy kóltóry" byli pod stałym nadzorem... Dzisiaj byli SBcy poszli w biznesy i przenieśli się... Obecni "zasiedleńcy", nawet po 500 latach, nadal wolą mieszkać w "taborach"... nawet gdy są to betonowe bloki mieszkalne. Podobnych "scenek rodzajowych" z kulkturowym ubogaceniem na Słowacji jest na YT bez liku.

A nasze pięknoduchy chrzanią "poprawnościowo"... niczym PO nad biednymi "małymi murzyniątkami" 20-30 letnimi z "tratw" pontonowych koło Malty.

"Pismaków" mało interesuje ich sposób w jaki rozwiazali to Węgrzy. A to są ci sami taborowcy, wszak Słowacja to są Górne Węgry...

 

 tagi: węgry  fundamenty  kultura  słowacja  romowie  cyganie  korzenie  ubogacenie 

marek-natusiewicz
20 czerwca 2017 08:06
2     715    4 zaloguj sie by polubić
komentarze:

marek-natusiewicz @Stalagmit 20 czerwca 2017 20:34
21 czerwca 2017 14:51

Tylko w Polsce widać, że jedna strona kłamie...

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować